Witam. Nazwyam się Beata Rozmanowska. Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej. Po trzech latach pracy jako tancerka zaczęłam tworzyć własne układy choreograficzne. Jestem autorką choreografii do spektaklu "Mały Książe", układów choreograficznych dla TVP, np. "Mikrofon i lakierki", cyklu kabaretowego "Flirty z figlami" i wielu choreografii dla zawodowych zespołów tańca nowoczesnego.

   Stepowanie od najmłodszych lat było dla mnie najchętniej stosowanym środkiem wyrazu artystycznego. Przez wiele lat pracowałam nad własnym stylem. Największym moim mistrzem i człowiekiem, który sprawił że pokochałam tap dance jest Andreas Danel - muzyk i Tap dancer ze Szwajcarii. To właśnie praca z nim spowodowała, że zaczęłam traktować stepowanie nie tylko jako jedną z technik tańca ale także instrumentalnie - step jako instrument perkusyjny - co dzisiaj pozwala mi wykorzystywać technikę stepowania także do muzyki klasycznej.

   W 2002r., po zaproszeniu przez wokalistkę jazzową Dorotę Curyłło oraz pianistę i aranżera Mariusza Dubrawskiego, nagrałam step do dwóch utworów na płycie "Jazz do poduszki". (pobierz fragmenty utworów - utwory 8, 15).

   Obecnie gromadzę materiał muzyczny na płytę, której solowym instrumentem będzie step. Głęboko wierzę, że moje wieloletnie doświadczenie, także jako nauczyciela (od 10 lat pracuje z młodzieżą klas artystycznych w XL LO w Warszawie), pozwoli mi na stworzenie najliczniejszej, profesjonalnie stepującej grupy.

   Na moje zajęcia zapraszam wszystkich pasjonatów muzyki i tańca.